Умови оплати товару


В даний час інтернет магазин Buy.ua пропонує наступні способи оплати товарів:

  • Готівкою кур'єру або в шоу-румі. 
Ви оплачуєте товар після його отримання и перевірки. 
Важливо: перед оплатою Ви перевіряєте зовнішній вигляд і комплектність і можете відмовитися від покупки якщо Вас щось не влаштовує! 
Увага! Ця форма оплати працює тільки в м. Києві та Київській області. Покупці з інших міст України можуть вибрати один з нижче наведених способів оплати.

  • Безготівковий платіж. 

  1. Якщо Ви фізична особа: ви можете оплатити товар карткою через термінал, або переразунком на карту. При цьому, до вартості товару буде додано 3% ( що є комісією еквайрингу) при оплаті через термінал, або 1 %, якщо ви бажаете зробити перерахунок на карту.
  2. Якщо Ви ФОП (Фізична особа підприємець): Після того як замовлення сформовано, менеджер інтернет магазину виставить Вам рахунок на оплату товарів. Рахунок можна оплатити через відділення будь-якого банку або онлайн, за допомогою вашого клієнт-банку. 
  3. Накладений платіж. Комісія "Нової Пошти" за цей платіж - 2%. Її ви оплачуете при оплаті посилки.

Щодо відправлення товарів у регіони ми працює з вантажоперевізником "Нова пошта". Тому, при отриманні товару на відділенні "Нової пошти" Ви можете скористатися їхньою послугою післяплати. Принцип послуги: оплата за товар після його огляду. При цьому, оплатити товар ви можете як готівкою, так і скористатися терміналом для оплати карткою.

Важливо знати!

  Ціни на сайті є попередніми. Дійсна ціна на товар озвучується менеджером за наявності товару на складі. За відсутності товару на складі ціна на товар не є дійсною.