Trade-in

BUY.UA Traid-in

BUY.UA Traid-in


Хочете купити новий iPhone / iPad / Macbook / та будь що від Apple, але не знаєте, що робити зі старим девайсом? BUY.UA пропонує Вам комплексну послугу по роботі з вашим "старінням"

  • Traid-in – програма обміну старих пристроїв на знижку при покупці нового. При здачі пристрою в Trade-in воно оцінюється виходячи з актуальності моделі, його технічного та зовнішнього стану. Сума, на яку було оцінено пристрій, надається користувачеві як знижка на придбання нового.
  • Комісія – програма реалізації ваших пристроїв. Ми приймаємо у Вас техніку на реалізацію, видаємо гроші після продажу товару за вирахуванням комісійної винагороди у розмірі 10% від ціни продажу пристрою. Звичайно, ваш пристрій ми намагаємося продати за максимальну ринкову вартість.
  • Викуп - Моментальне придбання вашого пристрою. Вартість вашого пристрою буде нижчою, ніж оцінка за послугою "комісія", але й гроші ви отримуєте відразу.
За програмою «BUY.UA Trade-in» приймаються пристрої у повністю працездатному стані, що не мають помітних механічних пошкоджень, без будь-яких блокувань.

Як формується ціна?

Кінцева вартість формується виходячи із загального косметичного стану гаджета, рівня зношування комплектуючих, кількості необхідних для подальшого продажу дрібних ремонтних робіт та наявності/відсутності оригінальних аксесуарів. Наявність оригінальних аксесуарів та позитивно впливає на кінцеву вартість пристрою. Мінімальний комплект - пристрій та оригінальна коробка.

Які пристрої не беруть участі у програмі «BUY.UA Trade-in»?

Apple-девайси з неоригінальними комплектуючими (китайські екрани, корпуси, батареї), без оригінальної коробки з відповідним IMEI/Serial, заблоковані на оператора або iCloud і несучі помітні зовні сліди ударів, потрапляння рідини або деформацій корпусу, не беруть участь у програмі.

Як швидко відбувається обмін/продаж?

Мінімальний час оцінки працездатності та стану пристрою для опції «Викуп» та «Traid-in» – 25 хвилин. За наявності сумнівів у працездатності проводиться прийом на діагностику (за погодженням) терміном до 24 годин.

Мінімальний час оцінки пристрою для опції «Перепродаж» – 24 години.

Зацікавились? Телефонуйте нам: 0800 30 20 05