Dyson

Бренд Dyson відомий на весь світ використанням технологічних рішень для виробництва своєї продукції.
Чим бренд Dyson відрізняється від інших брендів техніки? 

Бренд Dyson відомий на весь світ використанням технологічних рішень для виробництва своєї продукції. Для засновника бренду важливо, щоб техніка була комфортна для людей і надавала тільки безпечний вплив.

Перший товар, який виготовили інженери Dyson - це циклонний пилосос, сконструйований 1993 року. Його унікальність була у відсутності мішка для сміття. Практично за 30 років було створено чимало технологічних пристроїв для догляду за волоссям, очищення повітря, боротьби з брудом і пилом. Усю техніку Дайсон розроблено з метою поліпшити життя людей і зробити користування технікою максимально комфортним і зрозумілим.

Інженери компанії створюють численні прототипи техніки, поки не доведуть її до досконалості. 
Найбільш затребувані продукти компанії:

1. Пилососи. Джеймс Дайсон уперше познайомив людей із бездротовими пилососами, адже шнур, що постійно плутався під ногами, спричиняв лише дискомфорт під час прибирання. А завдяки циклонній технології в основі пилососів, технікою можуть користуватися сім'ї з дітьми та алергіки. Все, що потрапляє всередину контейнера, залишається там, зберігаючи чисте повітря у квартирі.

Асортимент бездротових пилососів включає:
 • Для великих приміщень підійдуть моделі Gen5 Outsize та Outsize
 • Миючі пилососи - це V15s Detect Submarine
 • Топові моделі - це V15 Detect та V12 Detect Slim
 • Економічні моделі: V11 та  V10
 • Найдешевші - V8
2. Техніка для догляду за волоссям. Вона відрізняється стильним зовнішнім виглядом, безпечним використанням і комфортом під час застосування. Усі насадки магнітні, тому вони легко змінюються і не злітають у процесі сушіння, укладання.

Фени Dyson - це оптимальне співвідношення досконалих технологій і дизайну. Інноваційні пристрої полегшують процес сушіння волосся, роблячи його безпечним і комфортним для волосся будь-якого типу.

Стайлери Dyson - це універсальні помічники в процесі створення бездоганної укладки або зачіски. Професійний пристрій дає змогу експериментувати з волоссям і створювати нові образи щодня без відвідування салону краси.

З випрямлячем Dyson не потрібно кілька разів водити по пасмам і чинити на них негативний вплив. Пластини виконані з марганцево-мідного сплаву і надійно фіксують пасма.

3. Кліматична техніка. Це необхідні пристрої для підтримки оптимального мікроклімату в квартирі. Зволожувач здатний підтримувати оптимальну температуру і вологість у приміщенні, він поглинає всі забруднення і бактерії, які мешкають у повітрі.
 • Навчання Mac OS Придбай Apple Macbook у нас і ми допоможемо тобі швидко освоїти і використовувати весь потенціал твого маку в повсякденному житті
 • Заливка программного обеспечения на iPhone Большое количество полезных и развлекательных приложений на вашем iPhone!
 • AirPods Pro
 • Trade-in

  BUY.UA Traid-in - програма обміну старих пристроїв на знижку при покупці нового...


 • MacBook Pro M3 Тепер MacBook Pro оснащуються процесорами сімейства M3, включаючи M3, M3 Pro та M3 Max.
 • Ecoflow Портативні електростанції EcoFlow - це генератори на акумуляторах, призначені для живлення вашого спорядження...
 • iPhone 15 Pro Апдейт складно назвати революційним, пристрої відрізняються від торішніх лише невеликим набором фішок...