Ecoflow

Портативні електростанції EcoFlow - це генератори на акумуляторах, призначені для живлення вашого спорядження...
Що таке портативна електростанція?

Портативні електростанції EcoFlow - це генератори на акумуляторах, призначені для живлення вашого спорядження, де б ви не знаходилися. Завдяки різним потужностям, вихідним характеристикам та розеткам, ви завжди знайдете електростанцію для будь-якої ситуації. Якщо ви шукаєте надійне резервне джерело живлення для дому або компактне джерело живлення для кемпінгу, EcoFlow пропонує вам найкращий вибір портативних електростанцій, щоб вам більше ніколи не довелося турбуватися про електроенергію.
v
Серія EcoFlow RIVER

Потрібно залишатися під напругою, не обтяжуючи себе? Серія RIVER пропонує ідеальні варіанти живлення для вашої наступної подорожі поза мережею. Вони можуть бути компактними, але портативні електростанції EcoFlow RIVER забезпечують більш ніж достатньо енергії, щоб заряджати персональні пристрої та підтримувати роботу найнеобхідніших приладів, поки ви перебуваєте поза мережею. Крім того, ви можете використовувати електростанції серії RIVER вдома для резервного живлення до 1 дня. Підзаряджайтеся будь-де за допомогою сонячних панелей, поповнюйте заряд у розетці або навіть у машині. Портативна електростанція EcoFlow RIVER не означає жертвувати домашнім комфортом.

Серія EcoFlow DELTA 

Портативні електростанції DELTA є ідеальним рішенням для домашнього резервного живлення завдяки своїм великим можливостям зберігання та віддачі електроенергії. Електростанції серії EcoFlow DELTA потужністю від 1 до 21,5 кВт/год забезпечують надійне автономне живлення протягом декількох днів, гарантуючи безпеку та комфорт під час відключення електроенергії. Крім того, з вихідною потужністю змінного струму до 7200 Вт EcoFlow DELTA Pro може працювати з найбільш енергоємними приладами, такими як обігрівачі та центральні кондиціонери.
  • Навчання Mac OS Придбай Apple Macbook у нас і ми допоможемо тобі швидко освоїти і використовувати весь потенціал твого маку в повсякденному житті
  • Заливка программного обеспечения на iPhone Большое количество полезных и развлекательных приложений на вашем iPhone!
  • AirPods Pro
  • Trade-in

    BUY.UA Traid-in - програма обміну старих пристроїв на знижку при покупці нового...


  • MacBook Pro M3 Тепер MacBook Pro оснащуються процесорами сімейства M3, включаючи M3, M3 Pro та M3 Max.
  • Dyson Бренд Dyson відомий на весь світ використанням технологічних рішень для виробництва своєї продукції.
  • iPhone 15 Pro Апдейт складно назвати революційним, пристрої відрізняються від торішніх лише невеликим набором фішок...